Kurumsal

Kurumsal

Şirket Profilimiz
Şirketimiz; 2003 yılından beri  yüzme havuzları, su filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri, hava ve ortam dezenfeksiyonu, ozon teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir.

Yüzme havuzlarında su kalitesi anlayışını değiştiren ve müşterilerimize uygun en son teknolojide arıtım ve dezenfeksiyon sistemlerini sunmayı ilke edinmiştir.

Su filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerini kullanan içme suyu fabrikalarının, gıda işleme ve depolama tesislerinin, kozmetik ve medikal sektörün ihtiyaçlarının tespiti ve çözümü konusunda çözüm ortaklarımızla birlikte uygun olan en iyi sistemi sunmayı taahhüt etmektedir.

Ortam havası dezenfeksiyonu, ekipman ve ürün dezenfeksiyonu, sanitasyon amaçlı ozon jenratörü satandart üretimlerimizin dışında proje ve ihtiyaca uygun çözzümler sunuyoruz.

Ozon gazının su, hava ve diğer alanlarda sürekli yenilenen uygulama teknolojilerini takip eden, ülkemizde konusunda lider bir uygulama firması olmayı hedefleyen, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren firmamız, siz değerli müşterilerimize her koşulda en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder.